Záruky

Pokud Vás kvůli nepředvídatelným okolnostem (tzv. vyšší moci) nevyzvedneme v předem domluvený čas, dostanete od nás finanční nebo jiný druh kompenzace. Nemůžete-li nalézt řidiče, ihned nás prosím kontaktujte. Pokud nebudete spokojeni s poskytnutými službami, máte nárok na vrácení peněz v souladu s těmito přepravními podmínkami. Kompenzace je limitována maximální částkou, jež se rovná jízdnému za přepravu. Veškeré nároky na kompenzaci musí být uplatněny v maximální lhůtě 30 dnů.

 

Platby

Při platbě hotovostí akceptujeme tyto měny: CZK, USD, EUR a GBP. Při platbě zpátečního transferu můžete zaplatit celou částku při první cestě, od řidiče pak obdržíte voucher jako potvrzení o celkové platbě. Při platbě kartami ve vozidle akceptujeme pouze karty, jejichž loga jsou vyznačena na našich vozidlech. Při platbě online akceptujeme karty Visa, MC/EC, Maestro a Visa Electron. Při platbě na fakturu je její splatnost 14 dní od data vystavení, pokud není dohodnuto jinak.

 

Storno

Pokud chcete zrušit předem provedenou rezervaci, informujte nás prosím alespoň s tříhodinovým předstihem, a to telefonicky, přes e-mail nebo faxem. Učiníte-li tak, nejsou účtovány žádné storno poplatky, v opačném případě účtujeme 100% storno poplatek. 

 

Změny

Chcete-li změnit rezervaci, stačí nás informovat e-mailem, telefonem nebo SMS. Všechny změny jsou zcela zdarma.

 

Spropitné

V konečné ceně není započteno spropitné řidiče, a je tudíž plně na vůli zákazníka.