Letištní shuttle – sdílená mikrobusová doprava

Prague Airport Shuttle je levná a spolehlivá přeprava z / na Letiště Václava Havla Praha. Online rezervace shuttle přepravy je velmi snadná a zabere vám méně než několik minut. Nabízíme také kyvadlovou minibusovou dopravu do centra Prahy a rovněž privátní transfery, pokud nechcete sdílet auto nebo minibus s dalšími cestujícími.


SEDAN
Privátní transfer750 za vozidlo
sleva

MERCEDES E
Business třída970 za vozidlo

MINIVAN
Privátní mikrobus990 za vozidlo

LIMUZÍNA
Dlouhá limuznína2990 za limuzínu

Download Mobile App

Use your application to make a new booking, view your order history or monitor your driver arrival on the Google map, and if needed, there is an option to cancel your booking.

If you have not used our services before, you can simply register via the app by providing your name, email and contact phone.

U každé přepravy garantujeme

  • Dopravu komfortními klimatizovanými osobními vozy a minivany.
  • Dopravu za předem stanovené ceny.
  • Profesionální a zkušené řidiče.
  • Možnost platby v hotovosti nebo platební kartou online přes internet.
  • Pokud si objednáte přepravu na daný čas pouze Vy, odvezeme Vás bez dalších zastávek. Získáte tak privátní transfer za cenu sdíleného transferu.
  • Samozřejmostí je garance vrácení peněz při jakékoliv nespokojenosti.
  • Jednu fixní cenu do  pražských hotelů v centru Prahy.

Co o nás říkají zákazníci


Doporučeno na TripAdvisorGetYourGuideFeeFo, TrustpilotYelpViator and FaceBooku.

Jak to funguje

Přílet

Po příletu na pražské letiště na Vás řidič bude čekat v příletové hale, pro snadnou identifikaci bude držet cedulku s Vaším jménem a logem naší společnosti. Pokud si na daný čas objedná přepravu i další cestující, na cedulce může být uvedeno Vaše jméno spolu s dalšími, proto prosíme o Vaši pozornost. Minibus odjíždí v půlhodinových intervalech, maximální čekací doba je tedy 30 minut.

Driver
Driver

Odlet

Pokud si objednáváte cestu směrem na letiště, negarantujeme Vaše vyzvednutí v přesně požadovaný čas, řidič Vás vyzvedne v rozmezí cca 15 minut. Je proto nutné být připraven k odjezdu z Vašeho hotelu alespoň čtvrt hodiny před smluveným časem a počítat i s případným čekáním. Doporučený čas pro vyzvednutí z hotelu v centru Prahy jsou dvě a půl hodiny před plánovaným odletem pro lety v rámci EU, tři hodiny pro mezikontinentální lety.

Vozový park

K přepravě používáme převážně minibusy Mercedes Benz pro osm cestujících. Minibusy jsou komfortní, klimatizované, nekuřácké a jsou udržované v perfektním technickém stavu a čistotě k uspokojení i nejnáročnějšího zákazníka.

Prezentační video

Naši řidiči

Celkový přepravní servis zajišťuje přes 150 našich zkušených řidičů


Naší prioritou je, aby všichni řidiči vystupovali profesionálně.

Každý je vyškolen a veden k tomu, aby zákazníkům věnoval maximální péči a vstřícnost.

Řidiči hovoří rovněž anglickým jazykem, mají dlouholeté zkušenosti v oblasti přepravy osob a velmi dobře se v Praze orientují.


Čas přepravy

Pokud si objednáte přepravu na daný čas pouze Vy, odvezeme vás přímo do Vašeho cíle bez dalších zastávek (doprava do centra trvá přibližně 30 minut). V opačném případě klienti sdílí minibus s dalšími cestujícími a cesta může trvat až hodinu. 

Garance nejnižší ceny

Nabízíme nízké, fixní ceny za přepravu z Letiště Praha Ruzyně. Přeprava standardních zavazadel je zahrnuta v ceně jízdného; pro přepravu zavazadel nadstandardního množství nebo nestandardních rozměrů (např. jízdní kolo) doporučujeme objednat privátní transfer.

Výhody rezervace předem

Proč při cestě z nebo na letiště využít naši přepravní společnost?

Naše letištní transfery vám poskytnou jistotu, že na vás bude po příletu na pražské letiště čekat profesionální řidič vystupující ve společenském obleku, vyzvedne vás a bez jakýchkoli komplikací odveze v novém klimatizovaném voze střední nebo vyšší třídy na vaše místo určení.

S námi nemusíte mít strach, že vůz bude nepříjemně cítit kouřem nebo že bude neuklizen, naše vozy jsou vždy čisté a nekuřácké.

S námi nemusíte sledovat taxametr a obávat se, že se cena za čekání v dopravní zácpě změní v nepříjemné překvapení při ukončení jízdy a předložení účtu. Námi garantované pevné ceny se nemění v závislosti na provozním čekání nebo délce trasy z důvodu např. objížďky.

S námi nemusíte mít obavy, že objednané taxi nepřijede včas, protože váš let přistane dříve nebo později, nebo že si řidič zapne taxametr hned po přistání letu. Čekáme na vás bez ohledu na to, zda přilétáte dříve či později oproti předpokládanému času, a stav letu kontrolujeme on-line, a víme tak přesně, kdy přistanete.

S námi nemusíte mít pocit nepříjemně stráveného času diskusí během jízdy, která vás může obtěžovat. Naši řidiči jsou profesionálně školeni být za všech okolností přátelští a plně nápomocní. Řidiči hovoří česky a anglicky.

Tyto možnosti máte. Volba je na vás. Pokud nesplníme vaše vysoké očekávání, v souladu s naším přepravním řádem garantujeme přepravu zdarma nebo kompenzaci.

Naši klienti