Ušetřete s našimi speciálními nabídkami!

Mercedes E Class Airport Transfer

Normal price 800 CZK; Discounted price 685 CZK (save about 15%)

Dinner on the River Cruise

Normal price 980 CZK + 300 CZK transfer; Discounted price 980 CZK (save about 24%)

  • transfer from your hotel
  • including a buffet dinner, aperitif and live music on board
  • more info  -> book online

Superior Tour of Prague

Normal price 1500 CZK, Discounted price 990 CZK (save about 33%)

  • transfer from your hotel
  • includes lunch, drinks, canal cruise and a tram ride
  • more info  -> book online

11% sleva na výlety/prohlídky

Získejte 11% slevu na jakoukoliv skupinovou nebo soukromou prohlídku, pokud si rezervujete transfer z letiště nebo nádraží s naší společností. Aby byla tato nabídka platná, musíte uvést při rezervaci do poznámky „Sleva 11% na transfer a prohlídku“. Rezervace musí být zaplacena nejpozději 24 hodin před termínem vašeho vyzvednutí nebo termínem prohlídky. Tato akce se nevztahuje na již zlevněné speciální nabídky (včetně Nezapomenutelné okružní jízdy Prahou a Plavby po řece Vltava s večeří). U této nabídky platí standardní storno podmínky.

Sleva 20% na zpáteční transfer

Rezervujte si z letiště prodlouženou limuzínu Hummer nebo Lincoln a získejte 20% slevu na zpáteční transfer zpět na letiště běžným vozidlem (sedanem/mikrobusem/autobusem). Aby byla tato nabídka platná, musíte uvést při rezervaci do poznámky „20% sleva na zpáteční transfer při objednávce limuzíny“. Rezervace musí být zaplacena nejpozději 24 hodin před termínem vašeho vyzvednutí nebo termínem prohlídky. U této nabídky platí standardní storno podmínky.

10% sleva na dálkovou přepravu minibusem

Pokud budete cestovat s naší společností mezi Prahou a dalšími městy EU, jako je Vídeň, Norimberk, Pasov, Krakov atd., nabízíme vám 10% slevu na dálkovou přepravu, pokud si zarezervujete a zaplatíte předem Nezapomenutelnou okružní jízdu Prahou nebo Plavbu po řece Vltava s večeří. Aby byla tato nabídka platná, musíte uvést při rezervaci do poznámky „10% sleva na dálkovou přepravu“. Rezervace musí být zaplacena nejpozději 24 hodin před termínem vašeho vyzvednutí nebo termínem prohlídky. U této nabídky platí standardní storno podmínky.

Procházka Prahou zdarma

4-hodinová prohlídka stojí běžně 450 Kč na osobu, ale vy ji budete mít zcela zdarma, pokud využijete služeb společnosti Prague Airport Transfers.

Procházka Prahou zdarma – provedeme vás po slavných historických pražských čtvrtích, jako je Staré Město, Nové Město, Malá Strana a Hradčany. Prohlídka začíná na Staroměstském náměstí s krátkým úvodem o Praze. Využijte naši naprosto bezplatnou prohlídku tohoto krásného města.