Jedna fixní cena do všech pražských hotelů
CENA ZA SKUPINU 1 os. 2 os. 3
os.
4 os. 5 os. 6 os. 7 os. VÍCE OSOB
JEDNA CESTA 290 Kč 490 Kč 490 Kč 500 Kč 660 Kč 680 Kč 700 Kč na dotaz
JEDNA CESTA 11 EUR 18,5 EUR 18,5 EUR 19 EUR 25 EUR 26 EUR 27 EUR na dotaz
Ceny zahrnují DPH. Jedná se o sdílenou přepravu, vozidlo nemusí být určeno výhradně pro Vás.

 

ShuttleBus – ceník přepravy mezi letištěm a centrem Prahy
CENA ZA SKUPINU 1 osoba 2 osoby
JEDNA CESTA 140 Kč 280 Kč
JEDNA CESTA 5,5 EUR 11 EUR
Standardní jízdné mezi letištěm a zastávkou v centru Prahy je 140 Kč za jednu osobu. Pro děti do šesti let v doprovodu dospělé osoby je jízdné zdarma. Doprava dvou kusů standardních zavazadel na osobu je zahrnuta v ceně, osoby s větším počtem zavazadel nebo se zavazadly nadstandardních rozměrů budou požádány o příplatek nebo by měli zvážit možnost alternativní dopravy.

 

Garance nejnižší ceny

We guarantee lowest prices for shared door-to-door transport from Prague Airport. If you find a lower price for the same service, email us your quote and we will adjust your price. Transportation of a standard two pieces of luggage is included in the fare; in the case of additional luggage or outsized luggage (e.g. bicycle), we suggest ordering a private transfer.

PAT Driver

The hundreds of customers that rely on our shuttle transport every day cannot be wrong. Recommended by travellers; find us on TripAdvisor and FaceBook.

Upgrade na privátní transfer

Chcete-li rychleji a pohodlně cestovat z/na letiště, proveďte upgrade na náš privátní transfer. Cenový rozdíl mezi sdíleným a privátním transferem je malý a vyplatí se, abyste získali patřičné pohodlí.