Možnosti platby

Kartou online: Visa, MC – Na zabezpečených webových stránkách budete muset zadat údaje uvedené na kartě. Akceptujeme pouze karty Visa a MasterCard, i když karty Maestro a Visa Electron jsou zde také uvedeny, ty jsou ale přijímány pouze u místně (v ČR) vydaných karet. Platba může být provedena pouze v CZK, EUR, GBP nebo USD (pokud je vaše karta vedena v jiné měně, peníze budou převedeny podle kurzu vaší banky).

Kartou online: AMEX – Na zabezpečených webových stránkách budete muset zadat údaje uvedené na kartě. Platba může být provedena pouze v CZK (pokud je vaše karta vedena v jiné měně, peníze budou převedeny podle kurzu vaší banky).

PayPal – Platba může být provedena pouze v CZK, GBP, EUR, USD, NOK, SEK, DKK, RUB, CHF a JPY.

Platba kartou přes telefon – Akceptujeme pouze karty Visa a MasterCard. Platba může být provedena pouze v CZK, EUR, GBP nebo USD (pokud je vaše karta vedena v jiné měně, peníze budou převedeny podle kurzu Vaší banky). Z bezpečnostních důvodů přijímáme pouze zálohy ve výši 30% z celkové ceny rezervace.

Kartou u řidiče – Akceptujeme pouze karty Visa a MasterCard. Platba může být provedena pouze v CZK, EUR, GBP nebo USD (pokud je vaše karta vedena v jiné měně, peníze budou převedeny podle kurzu Vaší banky).

Hotově u řidiče – Platba může být provedena pouze v CZK, GBP, EUR, USD, NOK, SEK, DKK, CHF, JPY a RUB. Pokud budete platit v hotovosti v jiné než české měně, cena se může mírně lišit, a to na základě aktuálního kurzu.

Platba na fakturu (firemní zákazníci) – Při první objednávce je nutné uvést Vaše fakturační údaje do poznámky v zakázce. Faktura je zpravidla zaslána až po uskutečnění přepravy. V některých případech může být u platby na fakturu požadována záloha (např. u nového klienta a velké objednávky).

Platba převodem (soukromé osoby) – Vaši zakázku můžete uhradit převodem na níže uvedený bankovní účet: Bankovní spojení: KB 35-9049670217/0100 nebo IBAN: CZ9601000000359049670217. V případě, že využijete tuto možnost, prosíme o zaslání informačního e-mailu, že částka byla na náš účet odeslána. Jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší rezervace.