Neobdržel jsem potvrzující e-mail, co mám dělat?

Pokud jste od nás neobdrželi e-mail během několika hodin od provedené rezervace, kontaktujte nás. Ve většině případů je to způsobeno tím, že některé anti-spamové filtry chybně zamění normální e-mail za spam. Proto zkontrolujte spam složky, zda potvrzující e-mail není v nich. 

S jakým předstihem musím objednat shuttle?

Shuttle z/na letiště Praha Ruzyně musí být objednán nejméně dvě hodiny předem. 

Garantujete čas odjezdu na/z letiště?

Negarantujeme přesný čas. Při přepravě směrem z letiště do centra Prahy je maximální čekací doba 30 minut (shuttle odjíždí v pravidelných, maximálně půlhodinových intervalech) a doba přepravy je nejvýš jedna hodina. U přepravy směrem na letiště garantujeme vyzvednutí v rozmezí 15 minut, maximální doba přepravy je také jedna hodina.

Smím kouřit během transportu z / na letiště?

Ne. Všechny vozy jsou nekuřácké.

Vztahují se ceny za shuttle přepravu na celé území hlavního města Prahy?

Ne. Cena je limitována na zónu přibližně do 35 km od letiště (zóna pokrývá všechny hotely v Praze). Pokud by se náhodou stalo, že objednáváte přepravu mimo tuto oblast, budete na to upozorněni v konfirmačním e-mailu.

Účtujete si sazby za čekání v případě, že má letadlo zpoždění a řidič musí čekat?

Neúčtujeme. Čas příletu Vašeho letu sleduje náš dispečink online. Vůz je přistaven respektive řidič čeká v příletové hale 10minut po Vašem příletu (nezáleží, zda přistáváte dříve nebo později oproti plánovému času příletu).

Jak mohu platit?

Můžete platit v hotovosti, kreditní či platební kartou předem přes internet nebo přímo řidiči. Firmy mají možnost plateb na faktury, ale pouze po předchozí domluvě.

Kdy a jak platím za přepravu?

Za přepravu platíte řidiči při příjezdu na / z letiště. Platit můžete hotově, kartou řidiči nebo předem online kartou Visa / MasterCard. Pokud si rezervujete zároveň i zpáteční jízdu, zaplaťte celou částku najednou při první jízdě. Řidič Vám rovněž vystaví transport voucher, který si ponecháte a předáte druhému řidiči při Vaší zpáteční cestě jako doklad o zaplacení. 

Potřebuji fakturu (daňový doklad).

Po předchozí domluvě rovněž vystavíme fakturu – daňový doklad pro firmy (daňovým dokladem není myšlena stvrzenka, jež je vystavena automaticky při každé jízdě řidičem).

Potřebuji zajistit autosedačku pro malé dítě.

To není problém, bezplatně ji zajistíme. Prosíme o upřesnění při rezervaci.