Celý den v Praze pěšky, lodí a tramvají

Denně od 11:00 s možností bezplatného vyzvednutí z hotelu v 10:30. Tato šestihodinová prohlídka zahrnuje oběd, nápoje, plavbu lodí a jízdu tramvají.

Tato procházka je jedinečnou kombinací těch nejlepších aspektů každé z našich procházek. Přesuneme-li se z kouzelné sítě uliček na STARÉM MĚSTĚ přes důležité milníky v historii ŽIDOVSKÉ ČTVRTCE a Václavského náměstí na NOVÉM MĚSTĚ, místa ohromujících protestů a povstání, dojdeme k řece. Zde si můžeme užít pohodlnou plavbu, která nám ukáže ta nejromantičtější místa Prahy, jako je MALÁ STRANA nebo Pražský hrad, z těch nejneobvyklejších úhlů. Poté nasedáme do tramvaje a vystoupáme do kopce k PRAŽSKÉMU HRADU.

Podrobnosti prohlídky

Při procházce po židovském ghettu můžeme nahlédnout do židovských tradic a historie. Ghetto je tvořeno malými domky a úzkými uličkami a láká turisty svými unikátními památkami – Starým židovským hřbitovem, Staronová synagoga (dosud slouží) a Židovským muzeem.

Obdivujeme bohatou historii Starého Města s nádherným kostelem sv. Jakuba, středověkým celním dvorem Ungelt, Stavovským divadlem, kde byl světu představen Mozartův Don Giovanni, a Karlovou univerzitou, nejstarší ve střední Evropě. . Na Václavském náměstí vidíme, kde v roce 1989 proběhla sametová revoluce.

Po typickém českém obědě podávaném v příjemné restauraci vyrážíme na plavbu. Pražský hrad korunující vrchol malebného kopce, Malá Strana, kostel sv. Mikuláše – klenot baroka, Karlův most – nejstarší v Praze, Národní divadlo… Získejte z řeky nepřekonatelné výhledy na všechny pražské poklady!

Po plavbě přijíždíme na Hrad, skutečné srdce Prahy. Váš průvodce vás provede všemi nádvořími a ukáže vám Starý královský palác, baziliku sv. Jiří, Královskou zahradu, Zlatou uličku a architektonický skvost katedrály sv. Víta. Na této prohlídce se skvělým průvodcem můžete nahlédnout do minulosti 21. století.

Místo setkání této prohlídky je na rohu Pařížské ulice (Pařížská) a Staroměstského náměstí, naproti kostelu sv. Mikuláše vedle kanceláře Czech Tourism. Pokud si nejste jisti nalezením tohoto místa, můžete se zeptat na přesnou cestu na recepci hotelu nebo využít naši bezplatné vyzvednutí z vašeho hotelu. Staroměstské náměstí je pět minut chůze od stanice metra Staroměstská a je to jedna z nejznámějších lokalit v Praze.

Prohlídka v angličtině

1 osoba: Tento zájezd vyžaduje minimálně 2 účastníky. Můžete si rezervovat, ale vyhrazujeme si právo zrušit tuto prohlídku den předem, pokud nebude dostatečný počet účastníků.

Skupina 2 až 5 osob: 1500 Kč, nebo speciální nabídka 990 Kč při rezervaci transferu z letiště u nás.

Skupina 6 a více osob: 990 Kč za osobu.

Prohlídka v jiných jazycích

(německy, španělsky, rusky, portugalsky, italsky, francouzsky)

1 osoba: Tento zájezd není k dispozici pouze pro jednoho účastníka; vyžaduje minimálně 2 účastníky.

Skupina 2 až 5 osob: 1500 Kč; speciální nabídka není k dispozici.

Skupina 6 a více osob: 1500 Kč; nebo speciální nabídka 990 Kč při rezervaci transferu z letiště u nás.

Musím si tuto prohlídku předem rezervovat?

Ano , důrazně doporučujeme provést rezervaci. Garantujeme vrácení peněz v plné výši, pokud zájezd zrušíte před začátkem.

Kde se mohu setkat se svým průvodcem?

Místo setkání s naším průvodcem je na rohu Pařížské ulice (Pařížská) a Staroměstského náměstí, naproti kostelu sv. Mikuláše vedle kanceláře Czech Tourism. Je velmi snadné jej najít; Staroměstské náměstí je jen 5 minut chůze od stanice metra Staroměstská. Případně se na cestu zeptejte na recepci hotelu.

Mohu si vybrat jiný oběd z inzerovaného jídla?

Ano, případné speciální požadavky je možné projednat přímo s naším průvodcem. Budete mít na výběr z poledního menu, včetně vegetariánské varianty a inzerovaného tradičního českého jídla. V ceně je také jeden nealkoholický nápoj nebo pivo.

Zahrnuje prohlídka vstupné?

Prohlídková trasa nezahrnuje placené prostory jako interiéry Židovského muzea nebo vybrané placené prostory Pražského hradu.

Může nás náš průvodce potkat v hotelu?

Můžeme to zajistit pouze v případě, že si objednáte soukromou exkurzi nebo pro větší skupiny (minimálně 6 osob a více).

33% SLEVA

AKCE – 990,- Kč NA OSOBU

Běžná cena 1500 Kč na osobu . Tato speciální nabídka je dostupná pouze v angličtině. Jste-li ve skupině šesti a více osob, lze domluvit i v jiných jazycích, včetně němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny nebo ruštiny.