S každou kyvadlovou dopravou poskytujeme

Poukaz na bezplatnou prohlídku Prahy

Průvodce a mapy

Bezplatná balená voda

Hotspot Wi-fi

Stáhněte si mobilní aplikaci

Objednejte si přepravu jednoduše pomocí několika kliknutí z aplikace.

Pomocí aplikace můžete provést novou rezervaci, zobrazit historii objednávek nebo sledovat příjezd řidiče na mapě Google a v případě potřeby máte možnost rezervaci zrušit.

Dowload App
Dowload App

Výhody

  • Pokud si ve zvolenou dobu objednáte kyvadlovou dopravu jako jediní, odvezeme vás přímo z letiště, a to bez jakýchkoliv zastávek. Získáte privátní transfer za cenu sdíleného transferu.
  • Náš řidič vám předá tištěnou mapu Prahy, průvodce Prahou a poukaz na čtyřhodinovou procházku po Praze.
  • Garantujeme vám vrácení peněz, pokud nebudete se službou zcela spokojeni.
  • Platit můžete hotově v různých měnách, online nebo přímo kartou řidiči a bez jakýchkoliv poplatků.

Cesta z a na letiště bývá vždy trochu stresující

Stejně dobře můžete využít veřejnou dopravu nebo si vzít běžné taxi a doufat, že vám řidič nebude účtovat příliš vysoké poplatky. Tyto možnosti samozřejmě máte – volba je na vás. Nicméně náš privátní nebo sdílený letištní transfer vám poskytne pohodlí, že po příletu na pražské letiště na vás bude čekat náš řidič, který vás vyzvedne a odveze vás i vaše zavazadla do cíle bez jakýchkoli potíží. Naše ceny jsou fixní, s garantovanou úsporou až 50 % oproti běžným taxíkům.

Je to tak snadné

Všichni naši řidiči mluví anglicky (někteří také rusky nebo německy) a znají velmi dobře Prahu. Nebudete mít problém se s řidičem domluvit a bezpečně dojet do cíle. Všechna naše vozidla jsou nová, ne starší než čtyři roky, a samozřejmě také klimatizovaná. Navíc s bezplatným Wi-Fi připojením, což vám umožní maximální pohodlí při cestování. Zdarma vám také poskytneme tištěného průvodce, mapu Prahy, balenou vodu, a voucher na čtyřhodinovou bezplatnou prohlídku Prahy.

Brzký příjezd? To není problém!

Pokud přijedete do Prahy během jedné hodiny, zavolejte nám, jinak vyplňte rezervační formulář.