Túra – meeting point

Pokud jste si nedomluvily jiné místo srazu např. přímo na vašem hotelu je sraz s naším průvodcem na rohu Pařížské ulice a Staroměstského náměstí vedle info centra Czech Toursim. Průvodce Vás bude očekávat 10 min před začátkem túry/procházky a pro snadnou identifikaci bude v ruce držet červený deštník s logem naší společnosti Prague Airport Transfers.

Plavby na lodi

Prosíme, dopravte se na náplavku, odkud loď odplouvá. Loď se nachází mezi Čechovým a Štefánikovým mostem (blíže ke Štefánikovu mostu). Ze Staroměstského náměstí se k lodi dostanete přibližně za 12 minut. Nejsnadnější je projít Pařížskou ulicí, a jakmile se dostanete k nábřeží, sejděte k náplavce a pokračujte směrem doprava od Pražského hradu, až uvidíte loď s nápisem CLASSIC RIVER.

Meeting point exkurze

Při rezervaci exkurze (túry) se prosím dostavte na meeting point ke kiosku Na Příkopě 23. Kiosek je označen nápisem PREMIANT CITY TOUR. Pokud jste si s exkurzí zarezervovali i dopravu na exkurzi, řidič Vás vyzvedne přímo na recepci hotelu nebo na uvedené adrese.

Plavby na lodi

Boat departure point is from Dvořákovo Quay, next to Čechův Bridge. It takes 8 minutes to get there from the Old Town Square. The easiest way is to go down Pařížská Street, and when you reach the riverbank, walk down to the levee and continue to the left of Prague Castle until you see the boat marked with the sign JazzBoat. The pier is right next to Intercontinental hotel. It is very easy to find, alternatively ask at the hotel reception, everyone in Prague knows. Please be at the boat departure pier at least 15min before boat departure time. If you also booked transportation to the trip, the driver will pick you up directly at the hotel reception or at the given address.