Letištní shuttle – levná sdílená mikrobusová doprava

Letištní shuttle – levná sdílená mikrobusová doprava

K přepravě používáme převážně minibusy Mercedes Benz pro osm cestujících. Minibusy jsou komfortní, klimatizované, nekuřácké a jsou udržované v perfektním technickém stavu. Pokud si objednáte přepravu na daný čas pouze Vy, odvezeme vás přímo do Vašeho cíle bez dalších zastávek (doprava do centra trvá přibližně 30 minut). V opačném případě klienti sdílí minibus s dalšími cestujícími a cesta může trvat až hodinu. Cena je v obou případech velmi příznivá. Přeprava standardních zavazadel je zahrnuta v ceně jízdného; pro přepravu zavazadel nadstandardního množství nebo nestandardních rozměrů (např. jízdní kolo) doporučujeme objednat privátní transfer.

 

 

U každé přepravy garantujeme

  • Dopravu komfortními klimatizovanými osobními vozy a minivany.
  • Dopravu za předem stanovené ceny.
  • Profesionální a zkušené řidiče.
  • Možnost platby v hotovosti nebo platební kartou online přes internet.
  • Pokud si objednáte přepravu na daný čas pouze Vy, odvezeme Vás bez dalších zastávek. Získáte tak privátní transfer za cenu sdíleného transferu.
  • Samozřejmostí je garance vrácení peněz při jakékoliv nespokojenosti.
  • Jednu fixní cenu do všech pražských hotelů.

 

Přílet

Po příletu na pražské letiště na Vás řidič bude čekat v příletové hale, pro snadnou identifikaci bude držet cedulku s Vaším jménem a logem naší společnosti. Pokud si na daný čas objedná přepravu i další cestující, na cedulce může být uvedeno Vaše jméno spolu s dalšími, proto prosíme o Vaši pozornost. Minibus odjíždí v půlhodinových intervalech, maximální čekací doba je tedy 30 minut.

 

Odlet

Pokud si objednáváte cestu směrem na letiště, negarantujeme Vaše vyzvednutí v přesně požadovaný čas, řidič Vás vyzvedne v rozmezí cca 15 minut. Je proto nutné být připraven k odjezdu z Vašeho hotelu alespoň čtvrt hodiny před smluveným časem a počítat i s případným čekáním. Doporučený čas pro vyzvednutí z hotelu v centru Prahy jsou dvě a půl hodiny před plánovaným odletem pro lety v rámci EU, tři hodiny pro mezikontinentální lety.

Akceptujeme

star

Motto

Our company motto is primarily
- reliability,
- driver responsibility,
- pre-set price,
- comfortable vehicles.

O Nás

Our company has been providing shuttle services since 2005. In a few words, we offer a simple, convenient and reliable service with a fixed price to any destination within the city of Prague and the Czech Republic. We co-operate with many airlines, Prague hotels and travel agencies, especially those in the UK.